Konkurs geograficzny „Mistrz Mapy” rozstrzygnięty! 29 kwietnia 2026 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Bieszkowie Górnym odbył się szkolny konkurs geograficzny „Mistrz Mapy”, skierowany do uczniów klas VI–VIII. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań geograficznych, poszerzanie wiedzy o Polsce i świecie, doskonalenie umiejętności pracy z mapą oraz kształtowanie zdrowej rywalizacji. W wydarzeniu udział wzięło 15 uczniów, którzy zmierzyli się z zadaniami sprawdzającymi wiedzę geograficzną oraz umiejętność analizy map i danych geograficznych. Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

*I miejsce* – Natasza Pączek, klasa VII

*II miejsce* – Adam Nowak, klasa VII

*III miejsce* – Aleksandra Pytoń, klasa VIII

*III miejsce* – Nikola Chruściel, klasa VII Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wysokiego poziomu wiedzy oraz zaangażowania. Laureatom życzymy dalszych sukcesów i rozwijania geograficznych pasji!
