Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W piątek, 11 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Po uroczystym powitaniu zaproszonych gości oraz odśpiewaniu hymnu państwowego rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez uczniów ósmej klasy.

W tym roku akademia miała formę koncertu życzeń.  Do życzeń dołączone były piosenki i wiersze. Od uczniów popłynęło wiele ciepłych i miłych słów w kierunku pani dyrektor, nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili ich pracę i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wszystkich wychowanków.

„Życzenia oraz relaks dźwiękowy” to wspaniały „zestaw upominkowy”, którym uczniowie sprawili gronu pedagogicznemu miłą niespodziankę. Uczniowie zaśpiewali m. in. piosenkę „100” zespołu Sound’n’Grace & Filipa Lato, „Więc chodź pomaluj mi świat” zespołu 2+1, „Ale jestem” Anny Marii Jopek, „Rzeka marzeń” Beaty Kozidrak i wiele, wiele innych.

Prawdziwą niespodzianką dla pani dyrektor i nauczycieli było zaangażowanie w śpiew uczniów, którzy do tej pory nie ujawniali swojego talentu, a tym razem odważyli się i uświetnili akademię swoim śpiewem.

Akademia przygotowana przez panie Renatę Wieczorek, Martę Piętek i Anetę Radwańską wprawiła we wspaniały nastrój wszystkich, „którzy prowadzą uczniów do źródeł wiedzy”.

Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz