DEN: Dziękujemy!

Dziękujemy naszym nauczycielom i pracownikom obsługi – Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

13.10.2022r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na wstępie pani Malwina Gromek przywitała wszystkich uczestników oraz przedstawiła program apelu. Następnie uczennice klasy 7 Gabriela Czarnota i Julia Ziółek przedstawiły prezentację multimedialną zawierającą wartościowe informacje o historii Dnia Edukacji Narodowej, o Komisji Edukacji Narodowej, Światowym Dniu Nauczyciela oraz obchodach Dnia Edukacji Narodowej w innych krajach. Nie zabrakło również humoru i ciekawostek o nauczycielach. Kolejnym punktem apelu był filmik przygotowany przez uczniów klasy 4 pod okiem wychowawcy pani Malwiny Gromek i pana Michała Gajewskiego. Był on wyrazem wdzięczność za pracę i trud nauczycieli i pracowników szkoły. Zaśpiewali oni również 100 lat do melodii zagranej na skrzypcach przez uczennicę Lenę Kuźdub.

Podsumowaniem apelu były piękne życzenia przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego skierowane w imieniu wszystkich uczniów do nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Wręczyli oni również pani dyrektor, wszystkim nauczycielom i pracownikom upominki, które zasponsorował SU, a zadbał o to opiekun naszego SU pani Sylwia Matejska.

Atrakcyjności i dobrej atmosferze uroczystości dodała piękna dekoracja, przygotowana przez panią Martę Piętek i panią Magdalenę Kępas.

Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor – Pelagia Olszewska, która złożył na ręce nauczycieli i pracowników szkoły podziękowania za ich rzetelną pracę, życząc im jednocześnie dalszych sukcesów w ich codziennym trudzie kształtowania młodych umysłów. Podziękowała również wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej miłej uroczystości. Życzyła wszystkim zgromadzonym miłego dnia i wszystkiego dobrego z okazji tak ważnego święta.

Post Author: admin

Dodaj komentarz