Dzień babci i dziadka

 

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się ciepło na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadziusiów. 

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy czas nie  tylko dla ukochanych wnucząt, ale całych rodzin. W tym dniu wnuczęta w sposób szczególny okazują miłość, szacunek i wdzięczność swoim ukochanym dziadkom. 

W dniu 21. 01. 2020r. w Szkole Podstawowej w Bieszkowie Dolnym odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Babci              i Dziadka. 

Dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem pań: Urszuli Kuźdub, Magdaleny Boros przygotowały uroczystą akademię. Dzieci zaprezentowały inscenizację bajki „Jarzębinka”,mówiącej o przyjaźni, miłości, życzliwości i oddaniu.

Obecny na uroczystości Wójt Gminy Mirów Artur Siwiorek i dyrektor szkoły Pelagia Olszewska  pogratulowali dzieciom występu, gościom tak wspaniałych wnucząt i złożyli  obecnym babciom i dziadziusiom serdeczne życzenia : zdrowia, uśmiechu i radości.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom  i dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty. 

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze pełnej wzruszeń i zadowolenia.

Zdjęcia:

Kliknij, by przejść do galerii

 

Wideo:

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz