DZIEŃ RODZINY 2017 „Pod Tatrami jest mój kraj”.

„Pod Tatrami jest mój kraj” –  pod takim hasłem 1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Rodziny.

Kliknij aby przejść do galerii

Była to ogólnoszkolna uroczystość mającą na celu realizację ostatniego zadania w ramach własnego projektu edukacyjnego – „POZNAJ SWÓJ KRAJ – MAŁOPOLSKA”. Tego dnia odbyło się „Muzykowanie na Góralską Nutę”. Każda klasa zaprezentowała wybraną góralską piosenkę, a następnie odbyła się Gala Szkolnych Talentów. Okazało się, że w wielu uczniach naszej szkoły drzemią różne talenty, takie jak: śpiew, taniec, umiejętności sportowe czy akrobatyka, które trzeba pielęgnować i promować. Dużą atrakcją była prezentacja tańców towarzyskich i tańca nowoczesnego połączonego   z akrobatyką sportową w wykonaniu uczniów  z V klasy. Bogactwo zastosowanych rekwizytów, pomocy i form było dowodem  pomysłowości, aktywności i zaangażowania uczniów, nauczycieli i rodziców. Odbyły się też zabawy ruchowe i rozgrywki sportowe na szkolnym boisku. Oczywiście było coś i dla ciała, bo rodzice zadbali o poczęstunek dla wszystkich uczestników szkolnego   Dnia Rodziny.
Cały program imprezy cieszył się dużym zainteresowaniem i wywołał sporo emocji wśród uczestników. Z pewnością był również świetną formę relaksu z elementami zabawy i nauki.

 

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz