Energylandia 2019

11 września  2019 r. uczniowie klas ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej w Mirowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieszkowie Dolnym i Publicznej Szkoły Podstawowej w Zbijowie  wzięli udział w wycieczce do Zatoru, gdzie mieści się największy w Polsce park rozrywki Energylandia. Na terenie parku uczniowie mieli do swojej dyspozycji ponad 70 różnych atrakcji. Bardziej odważni przetestowali Hyperiona – czyli najwyższy i najszybszy mega coaster w Europie, Zadrę – największy drewniany roller coaster – oraz Speed water coaster, który jest najwyższym i najszybszym roller coasterem wodnym na świecie.

Energylandia to nie tylko zjeżdżalnie, karuzele i coastery. Do dyspozycji zwiedzających są kino 7D, teatr, amfiteatr,  zabawy z animatorami, strefa wodna czy samochodowo-motocyklowe pokazy kaskaderskie.

Piękna pogoda i rozmaite atrakcje dostarczyły uczniom mnóstwa wrażeń i pozostawiły miłe i niezapomniane wspomnienia. Opiekę nad młodzieżą sprawowały panie: Renata Wieczorek, Joanna Drabik, Krystyna Książek i Aneta Radwańska.

Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz