Gminny Dzień Dziecka Mirów 2016

11 czerwca 2016r. na placu zabaw  w Mirowie odbył się Gminny Dzień Dziecka. Organizatorem imprezy był Urząd Gminy w Mirowie a poprowadził ją nauczyciel j. angielskiego w naszej szkole oraz autor tej strony, Michał Gajewski.

Po wystąpieniu Organizatorów, tj. Wójta Gminy Mirów p. Artura Siwiorka, Przewodniczącego Rady Gminy p. Piotra Gołosza oraz Kierownika Referatu Oświaty p. Piotra Kowalika rozpoczął się blok zabawowo-artystyczny, w którym wystąpili uczniowie ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Dla młodych wykonawców występ na profesjonalnej scenie był nie lada przeżyciem, zaś dla widzów miłym dla ucha i dla oka wydarzeniem kulturalnym. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wyjątkowo barwnie i różnorodnie, co zobaczyć można na poniższych nagraniach. Po raz pierwszy zaprezentowali się w nowo nabytych strojach, które od tej pory będą noszone przez reprezentantów naszej szkoły na zawodach sportowych. Oprócz oglądania występów, dzieci mogły spędzić czas uczestnicząc w innych formach rozrywki, np. na zjeżdżalni i karuzeli, uczestnicząc w konkursach (w tym w turnieju wiedzy zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną) oraz posilić się na licznych straganach z żywnością. Dzień Dziecka zgromadził mnóstwo dzieci wraz z rodzicami – i jedni i drudzy bawili się wyśmienicie. Mamy nadzieję, że gminne obchody Dnia Dziecka już na stałe wpiszą się w kalendarz imprez gminnych!

Nagrania wideo:

 

 

 

Galeria zdjęć wykonanych przez Tomasza Kuźduba:

Kliknij, by przejść do galerii

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz