Huczne Świętowanie Dnia Dziecka i Dnia Patrona w Naszej Szkole!

29 maja nasza szkoła przeżyła niezapomniane chwile podczas wspólnego świętowania Dnia Dziecka oraz Dnia Patrona. Był to dzień pełen radości, uśmiechów i wyjątkowych atrakcji, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Bieg o Puchar Pana Jana

Jednym z najbardziej emocjonujących momentów dnia były zmagania sportowe podczas Biegu o Puchar Pana Jana. Uczniowie rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych, a dopingująca ich publiczność dodawała im skrzydeł. Atmosfera była niesamowita, a uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie i zdrowej rywalizacji.

Wielki Piknik Pełen Atrakcji

Świętowanie rozpoczęliśmy od wielkiego pikniku, który odbył się na szkolnym boisku. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców oraz uczniów, teren szkoły zamienił się w miejsce pełne kolorowych dekoracji, smacznych przekąsek i niesamowitych zabaw. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od malowania twarzy, przez warsztaty plastyczne, aż po pokazy talentów naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wspaniałego dnia. Razem stworzyliśmy niezapomniane wspomnienia, które na długo zostaną w sercach naszych uczniów. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych przedsięwzięć i świąt, które będziemy obchodzić w równie radosnej atmosferze.

Galeria

Post Author: admin

Dodaj komentarz