Obchody Dnia Edukacji Narodowej

 „Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”- to słowa Jana Pawła II, które przyświecały uroczystym obchodom Dnia Edukacji Narodowej w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Bieszkowie Dolnym, które miały miejsce 12 października 2017r.

 

Swoją obecnością uroczystość zaszczycili pan Artur Siwiorek – wójt Gminy Mirów, pan Jarosław Gromek – przewodniczący Komisji Oświaty przy UG w Mirowie, proboszcz parafii w Gąsawach Rządowych ks. Krzysztof Świątek oraz nauczyciele emerytowani – pani Walentyna Orczykowska i pani Marinna Lelonek.Na szkolnej scenie wystąpili uczniowie klasy VII, którzy pod kierunkiem p. Sylwii Matejskiej i p. Marty Piętek przygotowali koncert dla pedagogów  i pracowników oświaty składający się z życzeń, poezji i muzyki.Uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem w występ, a także ujawnili swoje talenty sceniczne. Występ uczniów zakończyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy na ręce pani dyrektor Pelagii Olszewskiej złożyli życzenia dla wszystkich pracowników oświaty oraz wręczyli drobne upominki.
Nie zabrakło także życzeń dla pedagogów i uczniów od pani dyrektor, wójta, przewodniczącego komisji oświaty a także księdza proboszcza.Atmosfera serdeczności, przyjaźni i uśmiechu udzieliła się wszystkim.

kliknij aby prześć do galerii

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz