Pałacyk Michla w wykonaniu naszych uczniów zwycięża!

Z dumą i wzruszeniem prezentujemy „Pałacyk Michla” – piosenkę, która dziś, 9 listopada 2023 roku, została uhonorowana I miejscem w X Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej w Mirowie!

To nie tylko triumf melodii i słów, ale przede wszystkim hołd dla niezłomnych duchów Powstania Warszawskiego. Przez tę piosenkę możemy choć na chwilę przenieść się w czasie, poczuć atmosferę tamtych dni i oddać cześć bohaterom, którzy walczyli o naszą wolność.

Podzielcie się tą wyjątkową chwilą, niech „Pałacyk Michla” rozbrzmiewa w sercach i pamięci każdego Polaka. Cieszmy się wspólnie z tego sukcesu i pamiętajmy o tych, dzięki którym możemy śpiewać o wolności.

Zwycięski zespół przygotował p. Arkadiusz Gilarski!

A oto nagranie piosenki wykonane dzień wcześniej w naszej szkole:

W konkursie wzięła udział również solistka:

A na koniec kilka zdjęć uchwyconych podczas konkursu:

Post Author: admin

Dodaj komentarz