Prawa dziecka oczami dzieci.  

Prawa dziecka oczami dzieci – pragniemy pokoju na świecie to hasło szkolnego konkursu plastycznego ogłoszonego w marcu przez Panią Dyrektor naszej szkoły. Konkurs miał na celu miedzy innymi zapoznanie, przypomnienie dzieciom ich praw oraz uczenie korzystania z nich. Wszyscy chętni uczniowie mogli wykonywać prace dowolna techniką, które następnie dzielone były na dwie kategorie wiekowe: klasy młodsze: 0- III oraz klasy starsze: IV- VIII. Łącznie w konkursie wzięło udział 21 osób. Wszystkie prace były nawiązywały do praw dziecka oraz pokazywały pomysłowość i kreatywność naszych uczniów. Po długiej i trudnej debacie jury postanowiło przyznać następujące miejsca: 

Kategoria I: 

I miejsce – Aniela Kuźdub –  klasa I, 

II miejsce –  Julian Poneta – klasa I, 

III miejsce – Maja Dziubek – klasa II. 

Kategoria II: 

I miejsce – Lena Kaluga – klasa VI, 

II miejsce –  Oliwia Wasilewska – klasa IV, 

III miejsce – Zuzanna Czarnota – klasa V. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy wszystkim za udział.  

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz