Rekord dla Niepodległej!

4,6 mln uczniów i 450 tys. nauczycieli w 22 tys. szkół w Polsce i 75 placówkach polonijnych za granicą biło dziś rekord śpiewania czterech zwrotek Mazurka Dąbrowskiego. Równo o 11.11, godzinie symbolizującej jedenasty listopada, dzień odzyskania przez Polskę niepodległości, również nasza szkoła dołączyła do ministerialnej akcji bicia rekordu. By uczestniczyć w akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji, dyrektor szkoły musiała wcześniej zgłosić naszą szkołę w Systemie Informacji Oświatowej, polskim, elektronicznym systemie baz danych służący do gromadzenia informacji o szkołach, placówkach oświatowych, nauczycielach oraz uczniach. Jak nam poszło, możecie zobaczyć na poniższym filmie!

Post Author: admin

Dodaj komentarz