Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego 

W związku ze  Światowym Dniem Zdrowia Psychicznego, który obchodzony jest corocznie 10 października w naszej szkole również  została zorganizowana akcja  profilaktyczna  mająca na celu uświadomienie potrzeby  dbałości o równowagę w swoim życiu i zdrowie nie tylko fizyczne, ale również  dobrostan psychiczny. Uczennica kl. VIII Gabriela Czarnota pod kierunkiem pani Celiny Chruściel oraz psychologa szkolnego pani Magdaleny Kępas    przygotowała prezentację na temat zdrowia psychicznego oraz wspólnie  z psychologiem szkolnym przeprowadziły prelekcję dla wszystkich uczniów naszej szkoły uświadamiając jak ważne są właściwe postawy, świadomość emocjonalna i  umiejętność dbania o siebie i  swoje dobre samopoczucie a także jak istotna jest rola wsparcia i pomocy w naszym życiu. Na holu przygotowana  została okolicznościowa  gazetka z hasłami  zawierającymi wskazówki   jak troszczyć się o siebie i  radzić sobie z trudnościami.  

Organizatorzy: Pani Celina Chruściel i pani Magdalena Kępas .

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz