Święto pieczonego ziemniaka

We wtorek tj.17.10.2017r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p.Celiną Chruściel zorganizował ,,Święto pieczonego ziemniaka”.

Tego dnia po trzech pierwszych lekcjach wszyscy uczniowie razem z nauczycielami udali się na działkę Państwa Anny i Sebastiana Jeziorskich,gdzie na uczestników oczekiwało już płonące ognisko,nad którym czuwali rodzice.Wszyscy zebrali się przy ognisku,by upiec kiełbaski.Czekając na ziemniaki nasi milusińscy grali w piłkę, spacerowali oraz wypoczywali na trawie pod czujnym okiem opiekunów.Serdecznie dziękujemy Państwu Annie i Sebastianowi Jeziorskim,którzy zaprosili nas do siebie.Dziękujemy Pani jolancie Chrusciel i Panu Robertowi Mazurkiewiczowi, którzy wraz z Panem Sebastianem czuwali nad ogniskiem i upiekli przepyszne ziemniaki.Dziękujemy równiez wszystkim rodzicom,którzy dołączyli do naszej szkolnej imprezy,zechcieli się z nami spotkać i degustowali z nami ziemniaki.Jesteśmy przekonani,że swięto to na stałe wpisało się do naszego szkolnego kalendarza.

Kliknij  zdjęcie aby przejść do galerii

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz