„Szkoła do Hymnu” 2023 – PSP im. Jana Kochanowskiego w Bieszkowie Dolnym Śpiewa Mazurek Dąbrowskiego

W ramach corocznej ogólnopolskiej akcji „Szkoła do Hymnu”, nasza szkoła – PSP im. Jana Kochanowskiego w Bieszkowie Dolnym – miała zaszczyt wziąć udział w niezwykle ważnym wydarzeniu, które ma na celu pielęgnowanie patriotyzmu i szacunku dla historii naszego kraju.

Dnia 10 listopada 2023 roku, o symbolicznej godzinie 11:11, nasi uczniowie i nauczyciele zjednoczyli się, aby wspólnie odśpiewać Hymn Narodowy – Mazurek Dąbrowskiego. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło piękną okazję do wyrażenia naszej narodowej dumy i przypomnienia o wartościach, które są fundamentem naszej wolności i niepodległości.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia nagrania z tego wzruszającego momentu, które jest dostępne na naszym kanale YouTube. Film ukazuje nie tylko naszą szkolną społeczność, ale także przekazuje ważne przesłanie o znaczeniu jedności i pamięci historycznej.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za aktywny udział w tym wydarzeniu i tworzenie wspólnie tak pięknych momentów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Post Author: admin

Dodaj komentarz