Wycieczka do Akademii Robotyki Lego

W dniu 19.11.2018 roku najmłodsze klasy naszej szkoły wybrały się na wycieczkę autokarową do Akademii Robotyki LEGO w Radomiu. Na miejscu miały okazję wspólnie zanurzyć się w świat klocków lego, tworzyć różnorodne budowle i figury. W trakcie zajęć w Akademii Robotyki LEGO uczniowie zapoznali  się z budową i zasadami działania robotów oraz samodzielnie zbudowali  poruszającego się lwa. Oczywiście udawało się to tym osobom, które skrupulatnie przestrzegały etapów  tworzenia. Dzieci z naszej szkoły wykazały się niezwykła starannością i dokładnością i każdej grupie udało się ukończyć dzieło z sukcesem. Zajęcia z robotyki poprzedzone były krótkim filmem edukacyjnym związanym tematycznie z „budowanym zwierzątkiem”. Po wytężonej pracy wszyscy udali się na poczęstunek i zmęczeni ale zadowoleni wrócili do domu. Wycieczka odbyła się pod opieką wychowawców klas 0, I, II, III oraz Pani B. Kaczmarzyk i Pani K. Matla.

Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz