Ze szkoły na mecz!

23 kwietnia 2016r uczniowie kl V Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieszkowie Dolnym wraz z p.Karolem Kaczmarzykiem byli na meczu Ekstraklasy Korona Kielce – Górnik Łęczna. 

Była to niezapomniana przygoda dla dzieci, które w większości pierwszy raz mogły oglądać na żywo na okazałym stadionie piłkarskim jakim jest „Kolporter Arena” w Kielcach, mecz piłkarski .
Uczniowie przez całe spotkanie byli podekscytowani meczem i atmosferą panującą na stadionie. Sami przyłączyli się do dopingu drużyny Korony.Na koniec spotkania zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Bartoszem Rymaniakiem. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 ,a gospodarze w ostatnich minutach nie wykorzystali rzutu karnego.Naszych uczniów można nawet ujrzeć w telewizyjnym skrócie od 9 do 11 sekundy http://ekstraklasa.tv/skroty/korona-gornik-l-1-1-zobacz-skrot-meczu/x1we3h.

Celem wyjazdu była popularyzacja wśród dzieci piłki nożnej, wspieranie kulturalnym dopingiem drużyny Korony Kielce oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec innych zespołów i ich kibiców.

Kliknij, by zobaczyć więcej zdjęć

Post Author: admin

Dodaj komentarz