Życzenia Wielkanocne

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy obsługi,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, chciałabym przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten czas będzie dla Was pełen radości, spokoju i nadziei.

Niech Wielkanoc przyniesie Wam wiarę w lepsze jutro, a uśmiech na Waszych twarzach nie opuszcza Was przez cały czas trwania świąt. Niech radość związana z narodzeniem się Jezusa Chrystusa wypełni Wasze serca i sprawi, że zjednoczycie się z bliskimi w rodzinnej atmosferze.

Drodzy uczniowie, życzę Wam, abyście w tym czasie odpoczynku i refleksji, nabrali sił i energii do dalszej nauki i osiągania swoich celów.

Drodzy rodzice, życzę Wam, aby Wielkanoc była czasem spędzonym w gronie najbliższych, pełnym miłości i zrozumienia.

Drodzy nauczyciele, życzę Wam, abyście w tym czasie odnaleźli w sobie siłę i motywację do dalszej pracy, a także abyście cieszyli się z sukcesów swoich uczniów.

Drodzy pracownicy obsługi, życzę Wam, abyście w tym czasie odpoczynku i relaksu, nabrali sił do dalszej pracy i pełnienia swoich obowiązków.

Życzę Wam wszystkim, aby Święta Wielkanocne przyniosły wiele radości, spokoju i nadziei. Niech te święta będą dla Was czasem wytchnienia i refleksji, a także okazją do pogłębienia relacji z bliskimi.

Z poważaniem,
Dyrektor szkoły

Pelagia Olszewską

Post Author: admin

Dodaj komentarz