Wakacyjne życzenia

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,

Trud roku szkolnego 2023/2024 dobiegł końca! Z tej okazji pragnę Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia wakacyjne. Uczniowie, czas na zasłużony odpoczynek po miesiącach wytężonej nauki i ciężkiej pracy. Wreszcie możecie odłożyć zeszyty i podręczniki, i cieszyć się beztroskimi dniami pełnymi słońca i przygód.

Rodzice, niech te wakacje będą dla Was czasem wytchnienia i radości spędzonej z rodziną. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie przez cały rok szkolny. Mamy nadzieję, że odnajdziecie chwile na relaks i odpoczynek.

Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, gratuluję Wam kolejnego udanego roku pełnego wyzwań i sukcesów. Wasza praca i oddanie są nieocenione. Życzę Wam, aby te wakacje były czasem naładowania baterii i czerpania radości z każdego dnia.

Jednocześnie apeluję o rozwagę i bezpieczeństwo w czasie wakacyjnych zabaw. Upewnijcie się, że kąpieliska są strzeżone, rowery mają sprawne hamulce, a kremy z filtrem nie leżą zapomniane na dnie plecaka. Pamiętajcie, że każda przygoda jest fajniejsza, kiedy jest bezpieczna!

Życzę Wam wszystkim słonecznych dni, niezapomnianych przygód i mnóstwa uśmiechu! Widzimy się wypoczęci i pełni energii we wrześniu.

Serdecznie pozdrawiam,

Pelagia Olszewska

Dyrektor PSP im. Jana Kochanowskiego w Bieszkowie Dolnym

Post Author: admin

Dodaj komentarz