Czytaj i wspomóż szkołę!

ZACHĘCAMY DO WIRTUALNEGO 

KIERMASZU KSIĄŻEK 

 

Do tej pory kiermasze książek odbywały się na terenie szkoły.
W zaistniałej sytuacji nie jest to możliwe. Można jednak zamawiać książki poprzez sklep internetowy www.ksiegarnia-tuliszkow.pl. Dzięki Waszym zamówieniom wspomagacie szkolną bibliotekę, gdyż od każdego zamówienia
z wpisanym kodem naszej szkoły naliczana jest kwota przeznaczona na książki do biblioteki szkolnej, które otrzymamy od księgarni. 

Istnieją różne możliwości składania zamówienia:

  • Odbiorę moje zamówienie w swojej placówce: takie zamówienie zostanie zrealizowane wraz z innymi zamówieniami z danej placówki, nie później niż w ciągu 2 tygodni od jego złożenia. W zbiorczym kartonie znajdą się mniejsze paczki opatrzone imieniem, nazwiskiem i adresem domowym konkretnego odbiorcy. Takie zamówienie (bez względu na jego wartość) jest dostarczane na koszt Księgarni – nie ma tu dodatkowych opłat związanych z przesyłką. Zbiorczy karton adresujemy na osobę kontaktową, która współpracuje z Księgarnią z ramienia szkoły. W Polu „dostawa” należy zaznaczyć opcję „odbiór osobisty w siedzibie firmy”. Po przejściu do danych adresowych należy zaznaczyć opcję „inny adres wysyłki” i wpisać tam własne imię i nazwisko oraz adres szkoły.
  • Chcę otrzymać zamówienie bezpośrednio do domu prywatnego: w zależności od wybranych towarów realizacja zamówienia trwać będzie 3 dni (dla towarów ze statusem „dostępne”) lub 5 dni roboczych (dla towarów ze statusem „na zamówienie”. Jeśli zamówienie zostanie złożone na kwotę większą niż 100 zł, wówczas system nie doliczy dodatkowej opłaty za przesyłkę. W przypadku mniejszych zamówień zostanie doliczona opłata za dostawę – w takim przypadku polecamy skorzystanie z opcji odebrania zamówienia w placówce, gdzie dostarczamy zamówienia bezpłatnie bez względu na ich wartość.
  • Można też spisać książki, które chcecie Państwo zamówić, a zamówienie złoży szkolny bibliotekarz Malwina Gromek. Koszt dostarczenia zamówienie również będzie bezpłatny.

 

Po zrealizowaniu zamówienia, przy którym został wpisany kod szkoły, nalicza się w „skarbonce”  kwota 15% wartości zamówienia, którą w dowolnym momencie nauczyciel bibliotekarz w porozumieniu z dyrekcją może wykorzystać na wybrane przez siebie książki, lektury z oferty księgarni.

 

Kod szkoły, który pozwoli na skojarzenie szkoły z zamówieniem: H.SZY.BIESZ.S

Kod ten należy wpisać w polu Dodatkowe Informacje, przed kliknięciem przycisku PODSUMOWANIE. Nie wpisujemy kodu w polu Kupon rabatowy.

 

Gwarancja bezpieczeństwa. 

Zarówno w przypadku dostawy do szkoły, jak i dostawy do domu prywatnego, Księgarnia dokłada wszelkich starań, aby zachowane zostały najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas realizacji zamówień.Według najnowszych wyników badań koronawirus jest obecny na okładkach książek do 72 godzin (3 doby), a na papierze i kartonach (do 24 godzin). Zgodnie z powszechnymi zaleceniami informujemy, że książki są pakowane w magazynie
z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Księgarnia zachowuje również kwarantannę książek przed ich wysyłką.Po otrzymaniu przesyłki można od razu otwierać paczkę: to Księgarnia dba o to, aby od momentu spakowania paczki do otrzymania jej przez odbiorcę został zachowany czas kwarantanny – 3 dni.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt 

z panią Malwiną Gromek.

Zachęcamy do kiermaszu!

„Kto czyta książki,
ten żyje podwójnie.”

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz