Ja w Internecie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieszkowie Dolnym zaprasza rodziców, opiekunów, dziadków oraz nauczycieli do udziału w bezpłatnym projekcie „Ja w Internecie” mającym na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych. Szkolenia odbędą się w dwóch cyklach tematycznych po trzy          4 – godzinne spotkania z każdego tematu w okresie od 02.02.2019r. do 30.06.2019r.

  1. „Rodzic w Internecie” przeznaczony jest dla osób, które pragną ochronić swoje dzieci przed realnym zagrożeniem wynikającym z korzystania       z internetu. Ponadto uczestnicy zdobędą wiedzę podstawową z zakresu usług e-administracji (np. złożenie wniosku Rodzina 500+, uzyskanie Karty Duża Rodzina).
  1. „Moje finanse i transakcje w sieci” przeznaczony jest dla osób, które chcą w sposób elektroniczny, szybko, skutecznie i bezpiecznie załatwić swoje sprawy biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem internetu (m.in. wnioski o zaświadczenia czy też występując o dowód osobisty).

 

UWAGA: Jeśli uda się zebrać 55 osobową grupę, szkoła za udział w projekcie otrzyma nieodpłatnie 6 laptopów.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do dyrektora mgr Pelagii Olszewskiej lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 486283624 lub 510197073

Post Author: admin

Dodaj komentarz