CYGANIE, WRÓŻBY, ZABAWA, CZYLI  ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE 

Andrzejki  to  wieczór wróżb  i  przepowiedni  organizowany  w  wigilię  świętego Andrzeja.   W naszej szkole odbyła się zabawa taneczna związana z tym obyczajem. Uroczystość   zorganizowała klasa VII  wraz z wychowawcą dnia 24.11.2023 r.  Kreatywni  wychowankowie przygotowali  specjalny  stół,  gdzie  można  było wywróżyć  swoją  bliższą   i  dalszą  przyszłość. Punktem kulminacyjnym było pojawienie się cygańskich wróżek, które odtańczyły z uczestnikami  znane romskie przeboje. Obecni obdarowani zostali przez organizatorów  bransoletkami fluorescencyjnymi oraz  balonami modelowanymi na wzór różnych zwierząt. Sala  została  pięknie  przystrojona. W trakcie  wróżebnego  maratonu  uczestnicy  mogli  posilić  się  specjalnie  przygotowanymi  na  ten  dzień  smakołykami. 

     Organizatorzy składają serdeczne  podziękowania dla  rodziców klasy VII , którzy  pomogli  w  przygotowaniu  szkolnych andrzejek:  przepięknej dekoracji, zakupie słodyczy, porządkowaniu miejsca zabawy. Uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą  dziękują także Dyrekcji, uczniom, rodzicom, nauczycielom za udział w  andrzejkowej dyskotece.   

        Andrzejkowy wieczór okazał się fantastycznym spotkaniem towarzyskim, wspaniałą zabawą, która dostarczyła wielu niezwykłych przeżyć i emocji. 

Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz