Mniam, mniam!

31 maja gościła w naszej szkole grupa teatralna „T” z Torunia, która przybyła do nas z przedstaweiniem „Mniam, mniam”. Występ toruńskich artystów dotyczył zdrowego odżywiania i realizowany był w ramach programu „Warzywa i owoce w szkole”.

 

Główni bohaterowie opowieści: Wanda i Kazik to skrzaty zamieszkujące szkołę. Mali bohaterowie najbardziej lubią myszkować w szkolnym sklepiku na półkach z batonami i słodzonymi napojami. Pewnego dnia podczas swojej kolejnej wyprawy odnajdują tajemniczą księgę, która ma moc wyczarowywania niebiańskich smakołyków. Śmiałkowie nie znając jednak zasad zdrowego odżywiania wpadają w tarapaty. Na ratunek Szkolniakom wyrusza doktor Klepka i Wacław Kichacz, kiedy ich pomoc okaże się niewystarczająca wówczas z posiłkami przybędzie Magda Seler.

Piękne, zabawne przedstawienie daje dzieciom dużą porcję walorów edukacyjnych, zarazem jest dla nich niepowtarzalną okazją do bezpośredniej zabawy z aktorami. Występuje cała gama niepowtarzalnych bohaterów, wartka akcja i rozbrajający kunszt kabaretowy gwarantują świetną zabawę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Kliknij, aby przejść do galerii

Post Author: admin

Dodaj komentarz