Moja Babcia i Mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się ciepło na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadziusiów.

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy czas nie tylko dla ukochanych wnucząt, ale całych rodzin. W tym dniu wnuczęta w sposób szczególny okazują miłość, szacunek i wdzięczność swoim ukochanym dziadkom.

W dniu 21. 01. 2019 r. w Szkole Podstawowej w Bieszkowie Dolnym odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem pań: Urszuli Kuźdub, Magdaleny Boros i Bernadety Kaczmarzyk przygotowały uroczystą akademię. Dzieci zaprezentowały inscenizację „Bez pracy nie ma kołaczy”, wierszyki, piosenki, tańce a uwieńczeniem spotkania był występ przedszkolnych „babć” – „Babuszek Staruszek”.

Obecny na uroczystości Wójt Gminy Mrów Artur Siwiorek  pogratulował dzieciom występu, gościom tak wspaniałych wnucząt i złożył obecnym babcią  i dziadziusiom serdeczne życzenia : zdrowia, uśmiechu i radości.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babcią  i dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze pełnej wzruszeń i zadowolenia.

 

Galeria zdjęć:

Kliknij, aby przejść do galerii

 

wideo:

 

 

 

Tekst: organizatorzy

zdjęcia i wideo: Karol Kaczmarzyk

Post Author: admin

Dodaj komentarz