Roszpunka i Hula Park

8 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu na przedstawienie teatralne „Roszpunka” . Drugim punktem wyjazdu była integracja rówieśnicza w centrum zabaw „Hula Park”.

Dzieci były zachwycone wizytą w teatrze i przedstawieniem teatralnym. Zwykłe z pozoru spotkanie w zwyczajnym mieszkaniu przerodziło się       w niezwykła podroż do baśniowego świata, a stara meblościanka przeobraziła się w zaczarowaną scenerię. Na scenie pojawiła się przeciętna rodzina, która przeniosła się do magicznej krainy snując opowieść o Roszpunce.  Swoje codzienne role zamieniają na bajkowe postacie, trafiają na królewski dwór gdzie pojawia się Król, Królowa, Królewicz i Różyczka – Roszpunka. Ale jak to w bajkach bywa, sprawy nieco się komplikują kiedy do akcji wkracza Czarownica. Dowcipna opowieść o królewnie więzionej w wysokiej wierzy, którą uwolnić może tylko Książę sprawiła widzom wiele radości, a na  buzi dzieci pojawiał się uśmiech, zadowolenie a niekiedy strach.

          Następnie po przedstawieniu teatralnym i posiłku w Mac Donalds dzieci wybrały się do centrum zabaw „Hula Park „, gdzie mile, aktywnie    i radośnie spędziły czas. Wyjazd upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

Post Author: admin

Dodaj komentarz