Życzenia Wielkanocne 2024

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz Pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Bieszkowie Dolnym,

W imieniu własnym oraz całego grona pedagogicznego i administracyjnego naszej szkoły, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Niech ten wyjątkowy czas będzie dla wszystkich pełen ciepła, radości i miłości, spędzony w otoczeniu najbliższych. Życzę, aby te święta były okazją do odpoczynku, refleksji oraz czerpania radości z małych rzeczy, które sprawiają, że życie staje się piękniejsze.

Niech będzie to czas, który pozwoli nam na chwilę zatrzymać się i docenić to, co mamy, oraz naładować się pozytywną energią na nadchodzące miesiące. Życzę również, aby tradycyjne świętowanie, wspólne posiłki i rozmowy przy wielkanocnym stole przyniosły Państwu wiele ciepłych i niezapomnianych wspomnień.

Wszystkim uczniom życzymy, by ten wiosenny czas przyniósł wiele uśmiechu, radości i odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych. Niech będzie to również czas, który spędzicie na rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań.

Rodzicom i Opiekunom dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie w życie szkolne. Wspólnie tworzymy społeczność, która stawia na rozwój, empatię i wzajemny szacunek. Niech nadchodzące święta będą dla Was okazją do zasłużonego wypoczynku i spędzenia czasu w gronie najbliższych.

Nauczycielom i Pracownikom Szkoły składam życzenia zdrowia, siły i wytrwałości w realizacji naszej wspólnej misji edukacyjnej. Wasza codzienna praca i zaangażowanie są fundamentem sukcesów naszych uczniów.

Wszystkim razem życzymy, aby te Święta Wielkanocne były pełne nadziei, miłości i wzajemnej życzliwości. Niech przyniosą spokój i odnowę w naszych sercach i umysłach.

Z wyrazami szacunku,

Pelagia Olszewska

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Bieszkowie Dolnym

Post Author: admin

Dodaj komentarz