„Jesienny Liść” – Kolorowe Odbicie Przyrody w Pracach Klasy 7a

Pod opieką pani Niny Pytoń, uczniowie klasy 7a naszej szkoły stworzyli niezwykłe dzieła sztuki, oddające bogactwo jesiennych barw i form. W ramach projektu pt. „Jesienny Liść”, młodzi artyści eksplorowali różnorodność i piękno jesiennej przyrody, przekładając je na papier w formie kreatywnych kompozycji.

Prace uczniów, pełne ciepłych odcieni pomarańczy, energetyzujących żółci, głębokich czerwieni oraz spokojnych zieleni, zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie. Każdy liść, choć oparty na podobnym koncepcie, jest wyjątkowy i odzwierciedla indywidualny styl każdego ucznia.

Jedno z dzieł, przykład którego możemy podziwiać, prezentuje liść w sposób abstrakcyjny, z wykorzystaniem geometrycznych wzorów i żywych barw. To świadectwo nie tylko umiejętności technicznych młodych artystów, ale także ich zdolności do wyrażania siebie poprzez sztukę.

Wystawka prac „Jesienny Liść” to nie tylko okazja do prezentacji talentów uczniowskich, ale także moment refleksji nad przemijaniem i cyklem przyrody, który oferuje nieograniczone inspiracje. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia wystawy i doświadczenia tej palety jesiennych emocji na własne oczy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz