Dyplomy i łzy: zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Publicznej Szkole Podstawowej w Bieszkowie Dolnym było pełne wzruszeń i podziękowań. Miało miejsce 23 czerwca 2023 roku i było wyjątkowym momentem dla całej szkolnej społeczności. Dyrektor Pelagia Olszewska oraz wójt Miny Mirów Artur Siwiorek stworzyli wyjątkową atmosferę, nagradzając uczniów za ich osiągnięcia i trud włożony w rozwój.

Początek uroczystości należał do Dyrektora Olszewskiej, która ze wzruszeniem wręczała nagrody za wybitne wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, zaangażowanie w samorząd uczniowski oraz osiągnięcia sportowe i e-sportowe. Te wyróżnienia były zasłużoną nagrodą dla tych, którzy poświęcili dużo czasu i wysiłku na rozwój swoich umiejętności.

Następnie, wójt Miny Mirów, Artur Siwiorek, miał przyjemność wręczyć stypendia dla uczniów o najwyższych średnich ocenach. To wyjątkowe wyróżnienie zostało przyznane tym, którzy osiągnęli doskonałość w nauce. Stypendia te nie tylko motywują uczniów do dalszej pracy, ale także doceniają ich ciężką pracę i determinację.

Kolejnym punktem uroczystości było wzruszające pożegnanie uczniów klasy ósmej. Przygotowano specjalny film ze wspomnieniami, który został zaprezentowany wszystkim obecnym. To było niezwykłe i wzruszające doświadczenie, gdy uczniowie mogli wspólnie przypomnieć sobie wszystkie chwile spędzone w szkole. Zdjęcia i filmiki ukazały ich życie szkolne od czasów dzieciństwa.

Po filmie nadszedł czas na podziękowania dla wychowawczyń klasy ósmej, obecnej Celiny Chruściel i z wychowania wczesnoszkolnego, Lucyny Wlazło, które przyczyniły się do rozwoju i wychowania uczniów. Nie zapomniano także o nauczycielach i pracownikach obsługowych, którzy wkładali dużo wysiłku w zapewnienie jak najlepszych warunków edukacyjnych.

Nie zabrakło również ważnych gości na tej uroczystości. Proboszcz parafii w Gąsawach, ks. Krzysztof Świątek, wraz z emerytowanymi nauczycielkami Lucyną Wlazło, Alicją Szymczyk i Bożeną Pałką, również wzięli udział w tym wzruszającym pożegnaniu. Ich obecność była

wyrazem uznania dla całej społeczności szkolnej.

Ostatnie pożegnanie było niezwykle poruszające. Łzy w oczach uczestników były widocznym świadectwem dziewięcioletniego pobytu w szkole i bliskich relacji, jakie nawiązali z nauczycielami i kolegami z klasy. To był moment pełen refleksji, wdzięczności i nadziei na przyszłość.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Publicznej Szkole Podstawowej w Bieszkowie Dolnym było niezapomnianym wydarzeniem, które na zawsze pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców. To był czas podsumowań, nagród i pożegnań, pełen wzruszeń i wdzięczności za wspólne lata spędzone w szkole. Niech te chwile motywują uczniów do dalszego rozwoju i sukcesów w przyszłości.

Wideo – rozdanie nagród:

Wideo – pożegnanie klasy 8:

Galeria zdjęć:

Post Author: admin

Dodaj komentarz