Dzień Dziecka z Panem Janem z Czarnolasu

Magiczny Dzień Dziecka w naszej szkole

1 czerwca 2022 r. w Dniu Dziecka w naszej szkole nie zabrakło atrakcji dla wszystkich. Zgodnie z tradycją ten dzień odbył się bez zeszytów, książek i typowych lekcji na boisku szkolnym. Na początku pani Malwina Gromek przywitała wszystkich zebranych, przybliżyła w skrócie historię obchodów Dnia Dziecka oraz złożyła w imieniu pani dyrektor, nauczycieli i rodziców naszym wspaniałym dzieciom serdeczne życzenia. Następnie odbył się „Bieg o medal pana Jana”. Brały w nim udział najmłodsze dzieci z naszej szkoły z oddziału przedszkolnego. Kolejnym punktem imprezy był „Bieg o puchar pana Jana z Czarnolasu”.

Odbył się w trzech kategoriach wśród dziewcząt i chłopców. W pierwszej kategorii rywalizowali uczniowie z klas I-III w biegu na 300 m. W drugiej uczniowie z klas IV-VI  w biegu na 400 m., a w trzeciej najstarsi uczniowie z klas VII-VIII na 600 m. Organizacją biegów zajął się pan Karol Kaczmarzyk. Było dużo radości i emocji, a najlepsi biegacze otrzymali medale i puchary. Oto zwycięzcy biegów:

„Bieg o medal pana Jana” – uczniowie z oddziału przedszkolnego
MiejscaKategoria dziewczątKategoria chłopców
I miejsceMaja KępaAleksander Bodo
II miejsceMartyna DrabikJulian Poneta
III miejsceHelena KaczmarzykFilip Kępas
„Bieg o puchar pana Jana z Czarnolasu” – uczniowie z klas I-VIII
Kategoria I – uczniowie z klas I-III
MiejscaKategoria dziewczątKategoria chłopców
I miejsceNikola ChruścielAlan Iwański
II miejsceOliwia WasilewskaAdam Nowak
III miejsceAlicja CiałekGabriel Dygas
Kategoria II – uczniowie z klas IV-VI
MiejscaKategoria dziewczątKategoria chłopców
I miejsceZuzanna CzarnotaMarcel Kubicz
II miejsceOliwia BarańskaKamil Kuźdub
III miejsceMaja KalugaGabriel Wnukowski
Kategoria III – uczniowie z klas VII-VIII
MiejscaKategoria dziewczątKategoria chłopców
I miejsceNatalia DrabikFilip Kuźdub
II miejsceZuzanna CzubakMateusz Adamski
III miejsceIzabela CzubakPatryk Kępas

Po sportowej rywalizacji każda klasa ze swoim wychowawcą spędziła miło czas na pikniku „Pod Lipą”. Był to czas dla ciała – były kiełbaski, pizza i trochę słodkości. W między czasie uczennice klasy 8 poprowadziły tańce: „Belgijkę”, „Macarenę” oraz „Kaczuszki”. Po wesołej zabawie przyszedł czas na trochę kreatywności. Nasz  niezawodny Samorząd Uczniowski pod okiem opiekuna pani Sylwii Matejskiej przygotował i sfinansował dla uczniów: brokatowe tatuaże, warkoczyki syntetyczne oraz pyszny robiony popcorn. Pani dyrektor obdarowała nasze dzieci cukierkami. Pamiątkowe zdjęcia z naszej imprezy wykonał nasz niezawodny fotograf pan Michał Gajewski.

To był wspaniały, udany dzień.  Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę.

Wideo:

Galeria zdjęć:

Post Author: admin

Dodaj komentarz