Mikołajkowa wycieczka do Skarżyska-Kamiennej

Dnia 13 grudnia 2017r. uczniowie klas 0-V naszej szkoły wraz z kierownikiem wycieczki – panią Malwiną Gromek oraz opiekunami: panią Celiną Chruściel, panią Lucyną Wlazło, panią Mirosławą Parszewską, panią Elżbietą Nowocień, panią Rozalią Miernik pojechali na wycieczkę do Skarżyska –Kamiennej.

Uczniowie w Miejskim Centrum Kultury obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „Dorotka w krainie OZ” w wykonaniu Teatru Moich Marzeń  z Chorzowa. Była to forma musicalu z niesamowitymi efektami świetnymi i dźwiękowymi. Aktorzy w mistrzowskim wykonaniu przenieśli publiczność do bajecznej krainy OZ, aby dowiedzieć się jak ważną rolę odgrywają uczucia, kształtowanie charakteru i wiara w to, że wszystko jest w zasięgu ręki.

Następnie uczestnicy wyjazdu miło spędzili czas w Kombinacie Formy. Uczniowie klas IV-V rywalizowali na kręgielni, natomiast młodsze dzieci z klas 0-III spędzili miło czas w Bawialni u Pana Kota.

W Kombinacie Formy mieliśmy okazję poznać Mistrza Polski w Kolarstwie Górskim – pana Rafała Olesia ze Skarżyska – Kamiennej. Pan Rafał pracuje w Kombinacie Formy, jako serwisant. Kolarstwo to jego pasja, zajmuje się nim 16 lat. Tytuł mistrza wywalczył w sierpniu bieżącego roku w Szaflarach na Podhalu. Jest również Mistrzem Polski w Kolarstwie Diabetyków. Pan Rafał obiecał nam prelekcje na temat kolarstwa.   To może być ciekawa lekcja. Wyjazd był naprawdę udany.

Kliknij, by zobaczyć więcej

Post Author: admin

Dodaj komentarz