Pluszowi kompani

Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. Również dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły uczciły święto miłych, pluszowych kompanów.

Tego dnia każde dziecko przyniosło do szkoły swojego ulubionego pluszaczka – honorowego gościa, by zaprezentować go swoim kolegom i przede wszystkim, by bawić się w rytm znanych piosenek o misiach.

Nasza klasowa uroczystość rozpoczęła się ciepłym przywitaniem dzieci i ich maskotek. Po tym miłym wstępie zaprezentowana została historia pluszowego misia, który przeszło od 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych. Następnie dzieci „porwały” swoje pluszaki do zabaw muzyczno – ruchowych i wspólnej zabawy. Każde dziecko miało szanse zaprezentowania swojego pluszaka, a niektóre opowiedziały ciekawe historię związane z pluszowym przyjacielem. Ciekawą częściom spotkania była degustacja misiowego smakołyku – miodu. Już dziś z niecierpliwością oczekujemy kolejnego Święta Pluszowego Misia. Najważniejszy główny cel spotkania – wspólna i zgodna zabawa – został osiągnięty.

Post Author: admin

Dodaj komentarz