Święto Rodziny

W środę 30 maja 2018r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Rodziny pod hasłem ,,Kocham Cię Polsko”. Uroczystość rozpoczęła się występem  pt.: „Jak mama tatę poznała”, w którym swoje aktorskie umiejętności zaprezentowali uczniowie kl. VI, IV, II oraz sześciolatkowie.

Przedstawienie było pełne humoru, zostało przyjęte przez rodziców bardzo ciepło i nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Pelagia Olszewska, która  złożyła dzieciom i ich rodzicom życzenia z okazji ich święta i życzyła udanej zabawy. W drugiej części naszego spotkania rodzice i uczniowie bawili się wyśmienicie uczestnicząc  w teleturnieju,, Kocham Cię Polsko”. Rodzice wspierani przez publiczność wspaniale radzili sobie z wyznaczonymi dla nich zadaniami. Mimo zaciekłej rywalizacji panowała  życzliwa i miła atmosfera, co sprzyjało dobrej i wybornej zabawie. Mogliśmy również posłuchać pięknych polskich piosenek w wykonaniu uczniów kl. VII.

W dalszej części naszej uroczystości  atrakcją były różnorodne konkurencje sportowe, w których uczestniczyli rodzice ze swymi pociechami.  Na zakończenie zostały rozegrane dwa mecze piłki nożnej pomiędzy mamami,                 a dziewczynkami  oraz pomiędzy tatusiami, a chłopcami. Okazało się, że rodzice są świetnie wysportowani i  bardzo dobrze radzą  sobie z grą w piłkę, czym zaskoczyli swoje pociechy. Tego dnia było wiele słodkich upominków, wszyscy mogli zregenerować siły posilając się kiełbaskami z grilla przygotowanymi przez Radę Rodziców.  Nad całością uroczystości czuwały panie: Celina Chruściel, Nina Pytoń, Alicja Szymczyk  oraz panowie Karol Kaczmarzyk i Michał Gajewski- organizatorzy tegorocznej uroczystości.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za obecność  na obchodach Święta Rodziny, za ogromne zaangażowanie w przygotowanie imprezy oraz udział  w różnych konkurencjach. Dziękujemy!!!

Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii

Post Author: Karol Kaczmarzyk

Dodaj komentarz