Zapraszamy na bezpłatny webinar ZDAY: Pierwiastki i potęgi na Egzaminie Ósmoklasisty!

Dzień dobry,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnym bezpłatnym webinarze organizowanym przez ZDAY, dedykowanym uczniom przygotowującym się do Egzaminu Ósmoklasisty. Po wielkim sukcesie naszego ostatniego spotkania online, które skupiało się na skutecznych technikach rozwiązywania zadań z treścią, tym razem skierujemy naszą uwagę na jeden z kluczowych obszarów matematycznych – pierwiastki i potęgi.

Serdecznie prosimy o udostępnienie informacji o tym wydarzeniu na Państwa stronach internetowych oraz profilach w mediach społecznościowych. Państwa wsparcie jest nieocenione nie tylko w naszym wspólnym dążeniu do pomocy uczniom w osiąganiu lepszych wyników i budowaniu pewności siebie przed zbliżającym się Egzaminem Ósmoklasisty, ale również kluczowe w efektywnym dotarciu do szerokiego grona uczniów oraz ich rodziców, którzy mogą skorzystać z tego cennego zasobu edukacyjnego.

Grafiki do wykorzystania przy publikacji udostępniamy na dysku Google:

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1lCq5LDj9_t6lLyjHFA2_pwtLZv3CrBke

Dziękujemy i życzymy sukcesów wszystkim uczniom przygotowującym się do egzaminów.

Z góry dziękujemy!

Jak dać sobie radę z pierwiastkami i potęgami na Egzaminie Ósmoklasisty? Dowiesz się podczas najbliższego webinaru ZDAY. Temat omówi Karol Wilczyński, ekspert od skutecznego i bezstresowego nauczania. Pomógł już tysiącom uczniów przygotować się do matur i egzaminów.

W trakcie webinaru poznasz i przećwiczysz proste i skuteczne sposoby radzenia sobie z potęgami i pierwiastkami. To wszystko w oparciu o zadania, które można spotkać na egzaminie ósmoklasisty!

Termin webinaru: 08.02 (czwartek), godzina 19:00.

Aby dostać link do transmisji, zapisz się na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Z góry serdecznie dziękujemy za opublikowanie powyższej informacji.

Z poważaniem
Zespół ZDAY.pl

Post Author: admin

Dodaj komentarz